Llistat d'inscrits - THE BIKE VILLAGE ENDURO NAUT ARAN
156
INSCRIPCIONS TANCADES
Nom | Cognoms | Categoria | Club | Equip | |
---|---|---|---|---|---|
IAN
|
MORILLO ALVAREZ
|
JUNIOR
|
BMX TERRASSA CLUB
|
|
Bicicleta
|
Ekhi
|
Munduate
|
UNDER 23-SUB 23
|
ORIAKO TXIRRINDULARI ESKOLA
|
|
Bicicleta
|
JOAN
|
MUNTADA MELET
|
ELITE
|
D'OLIANA, AGRUPACIO CICLISTA
|
|
Bicicleta
|
MARTÍN
|
Navales Calle
|
JUNIOR
|
A.C. VALLE DE BENASQUE
|
PURO PIRINEO ENDURO TEAM
|
Bicicleta
|
Aitor
|
Navarro Bielsa
|
MASTER 30
|
ZONA ZERO
|
|
Bicicleta
|
Lucas
|
Oliva
|
UNDER 23-SUB 23
|
Gran vía bikes
|
|
Bicicleta
|
IGNACIO
|
OLIVER SANCHEZ
|
ELITE
|
ARAN DH CLUB CICLISTA
|
|
Bicicleta
|
PAU
|
OLM BURNAT
|
JUNIOR
|
VIC-ETB CLUB NATACIÓ
|
JUFRE VIC-ETB
|
Bicicleta
|
JOSE LUIS
|
ORRICO TARRAGO
|
MASTER 30
|
VILA BIKE CLUB CICLISTA
|
VILABIKE
|
E.Bike
|
JON
|
OTAMENDI GALARDI
|
ELITE
|
Hondarribia Txirrindularitza Elkartea
|
|
Bicicleta
|
MARIO
|
PALACIO FUSTERO
|
ELITE
|
union ciclista zaragoza
|
bicicletea
|
Bicicleta
|
AGUSTIN
|
PAPALEO
|
MASTER 30
|
FORMULA EXTREM BTT CLUB
|
|
Bicicleta
|
AITOR
|
PARDO GARCIA
|
ELITE
|
FORNELLS DE LA SELVA, CLUB BTT
|
|
Bicicleta
|
Vicent
|
Pascual Bonavida
|
MASTER 40
|
Ribera d'Ebre
|
ENDUMORA
|
Bicicleta
|
José Manuel
|
PASCUAL CUERVO
|
MASTER 40
|
FORMULA EXTREM BTT CLUB
|
|
Bicicleta
|
Victor
|
Pellicer Sancho
|
MASTER 40
|
Club btt algairen
|
|
E.Bike
|
JOSEP
|
PERMAÑE SABATES
|
MASTER 50
|
SACALM-EXPRES, CLUB CICLISTA
|
|
Bicicleta
|
EDUARD
|
PORTAL LAFUENTE
|
FORNELLS DE LA SELVA, CLUB BTT
|
IRONTECH TECNIC MENDIZ AMBISIST
|
Bicicleta
|
|
Antoni
|
PORTILLO PINTO
|
MASTER 40
|
FORNELLS DE LA SELVA, CLUB BTT
|
Bicicleta
|
|
Bernat
|
PRAT TORRUELLA
|
UNDER 23-SUB 23
|
SANT CELONI, CLUB CICLISTA
|
DONDA BIKES
|
Bicicleta
|
ORIOL
|
PRAT TORRUELLA
|
ELITE
|
SANT CELONI, CLUB CICLISTA
|
DONDA BIKES
|
Bicicleta
|
ALEIX
|
PUIG NONELL
|
ELITE
|
SANT CELONI, CLUB CICLISTA
|
DONDA BIKES
|
Bicicleta
|
ALBERT
|
PUIG ROS
|
FORNELLS DE LA SELVA, CLUB BTT
|
|
Bicicleta
|
|
ADRIAN
|
PULIDO CANO
|
MASTER 30
|
BTT LA GARRIGA, CLUB
|
|
E.Bike
|
Ramon
|
QUINTANA WULF
|
MASTER 50
|
SANT CELONI, CLUB CICLISTA
|
DONDA BIKES
|
Bicicleta
|
NESTOR
|
RAMIREZ RUIZ
|
UNDER 23-SUB 23
|
SHAMAN ST CLUB ESPORTIU
|
|
Bicicleta
|
ROBERTO ANTONIO
|
RAUDALES MEDINA
|
MASTER 30
|
GIRONA, CLUB ESPORTIU BIKE
|
|
Bicicleta
|
Javier
|
Regaño Estaún
|
MASTER 40
|
Club Ciclista Oscense
|
Lenteja Team
|
Bicicleta
|
ALBERT
|
RIERA ARCARONS
|
MASTER 40
|
CENTELLES, PENYA CICLISTA
|
|
E.Bike
|
Antoni
|
RIERA BALCELLS
|
MASTER 40
|
OPEN NATURA CLUB ESPORTIU BTT
|
|
Bicicleta
|