Llistat d'inscrits - 66è GP Ripoll 25è Memorial Fermí Ripoll
202
INSCRIPCIONS TANCADES
Nom | Cognoms | Categoria | Club | Equip | |
---|---|---|---|---|---|
Jaume
|
ESTAÑOL TORRES
|
MASTER 50
|
CERDANYA SKIMO TEAM CLUB D´ESQUÍ SECCIÓ DE CICLISME
|
|
|
Sergio Ivan
|
Fernández Rodríguez
|
ELITE
|
Pemoy-Guillén Motor Plaza3
|
Pemoy-Guillén Motor Plaza3
|
|
NOEMI
|
FERRÉ FERNANDEZ
|
WOMEN ELITE-ELITE FEMINA
|
MASSI-TACTIC WOMEN'S TEAM
|
|
|
ALEIX
|
FERRER FONT
|
UNDER 23-SUB 23
|
THE SERVICE COURSE CLUB CICLISTA
|
|
|
Julien
|
FIACRE
|
MASTER 40
|
IBCI
|
|
|
Joan
|
FIOL MARGINET
|
MASTER 50
|
MONTORNES, CLUB CICLISTA
|
|
|
RICARD
|
FITÓ PRATS
|
VILANOVA, UNIO CICLISTA
|
AUTOCARS SAGALES
|
||
Octavi
|
FONTANE MARCOS
|
MASTER 50
|
ESTEVE, GRUP ESPORTIU
|
|
|
MARC
|
FORTUNY CASAHUGA
|
UNDER 23-SUB 23
|
MIG-MÓN SÚRIA, UNIO CICLISTA
|
|
|
IVANA
|
FRAIXINO HOSPITAL
|
WOMEN ELITE-ELITE FEMINA
|
BAIX TER, CLUB CICLISTA
|
CATEMA.CAT
|
|
IVAN
|
FUENTES RUIZ
|
MASTER 30
|
ST.GRAU CYCLING COSTA BRAVA
|
|
|
ORIOL
|
FUSTER FEREZ
|
UNDER 23-SUB 23
|
CENTELLES, PENYA CICLISTA
|
BARCELONA BH CONCEPT-BICIEQUIP CENTELLES
|
|
SERGI
|
GALBANY PIÑERO
|
YOUTH-CADETE
|
AMUNT CLUB CICLISTA
|
TBIKES-AMUNT C.C.-BH
|
|
TONY
|
GALLARDO RUIZ
|
MASTER 40
|
PROBIKE CLUB
|
|
|
ALFONSO
|
GARCIA CASTILLO
|
ELITE
|
PEMOY S.D.
|
PEMOY-GUILLEN MOTOR-PLAZA3
|
|
RUBEN
|
GARCIA MARTINEZ
|
MASTER 30
|
CENTELLES, PENYA CICLISTA
|
BARCELONA BH CONCEPT-BICIEQUIP CENTELLES
|
|
IÑAKI
|
GARCIA SANTAPAU
|
MASTER 30
|
CENTELLES, PENYA CICLISTA
|
BARCELONA BH CONCEPT-BICIEQUIP CENTELLES
|
|
XAVIER
|
GARRIGA GONZALEZ
|
MASTER 30
|
CENTELLES, PENYA CICLISTA
|
BARCELONA BH CONCEPT-BICIEQUIP CENTELLES
|
|
PERE
|
GARRIGA SANCHEZ
|
UNDER 23-SUB 23
|
LES FRANQUESES V.UNIÓ CICLISTA
|
|
|
GUILLEM
|
GES GOMIS
|
ELITE
|
LEFA TEAM CLUB CICLISTA
|
EXES C2 TEAM
|
|
DAVID
|
GÓMEZ CAZORLA
|
ELITE
|
CAMPO CLARO, CLUB CICLISTA
|
TEAM COMPAK
|
|
GUILLEM
|
GOMEZ CAZORLA
|
JUNIOR
|
TERRASSA CICLISME CLUB
|
TOT-NET / TERRASSA CICLISME CLUB
|
|
JORDI
|
GONZÁLEZ LLINÀS
|
MASTER 30
|
Antoni Gelabert P. C.
|
|
|
IKER
|
GONZALEZ MARTINEZ
|
YOUTH-CADETE
|
VILANOVA, UNIO CICLISTA
|
AUTOCARS SAGALES
|
|
Magín
|
GONZALEZ ROMERO
|
MASTER 40
|
SQUADRA STERRATO CICLI
|
|
|
JAVIER
|
GONZALEZ TORNERO
|
ELITE
|
TERRASSA CICLISME CLUB
|
TOT-NET / TERRASSA CICLISME CLUB
|
|
Francesc
|
GRAU CEUMA
|
ELITE
|
BIKING POINT, CLUB CICLISTA
|
|
|
ORIOL
|
GUELL TORNER
|
MASTER 40
|
PENYA ROBERTO LOZANO CLUB CICLISTA
|
PINTUREX-TEAM LOZANO
|
|
SANDRA
|
HEREDERO ROMERO
|
WOMEN ELITE-ELITE FEMINA
|
CICLES VIC CLUB CICLISTA
|
|
|
ANGEL
|
HERNANDEZ AFAN DE RIBERA
|
MASTER 40
|
SERRANO CLUB CICLISTA
|
|