Llistat d'inscrits - 17è Memorial Manuel Calmaestra - Cadet - Femines Cadet Junior

Total d'inscrits: 73

INSCRIPCIONS TANCADES

Nom Cognoms Categoria Club Opcion Triada
MARC
ADMETLLA OMS
YOUTH-CADET (2)
TERRASSA CICLISME CLUB
ORIOL
ALCARAZ LORENTE
YOUTH-CADETE (1)
TERRASSA CICLISME CLUB
NEREA
BASTIDA LOPEZ
WOMEN JUNIOR-JUNIOR FEMENINA
ATARAXIA CLUB CICLISTA
JOEL
BENITEZ ESPÍ
YOUTH-CADET (2)
SANT BOI, CLUB CICLISTA
CRISTIAN
BERNAL FERRÉ
YOUTH-CADET (2)
SANT BOI, CLUB CICLISTA
IKER
BERNAL GONZALEZ
YOUTH-CADETE (1)
TERRASSA CICLISME CLUB
JÚLIA
BORRAS CASAS
YOUTH-CADETE FEMENINA
MONTROIG, PENYA CICLISTA
LAIA
BURDOY MUÑOZ
WOMEN JUNIOR-JUNIOR FEMENINA
IURRETAKO GALLANDA TX. KLUBA
JOAN
CADENA SUBIRANA
YOUTH-CADETE (1)
VILANOVA, UNIO CICLISTA
MONICA
CALERO OSUNA
YOUTH-CADETE FEMENINA
TERRASSA CICLISME CLUB
ÀLEX
CALSINA RAYA
YOUTH-CADET (2)
VILANOVA, UNIO CICLISTA
ALEX
CANO ESPINOSA
YOUTH-CADET (2)
SANT BOI, CLUB CICLISTA
RAUL
CARMONA PEREZ
YOUTH-CADET (2)
SANT BOI, CLUB CICLISTA
NOÉ
CARNICERO MAGRÍ
YOUTH-CADETE (1)
VILANOVA, UNIO CICLISTA
AXIER
CASADO ABELLAN
YOUTH-CADET (2)
TERRASSA CICLISME CLUB
PAU
CASADO PELLISSA
YOUTH-CADET (2)
BAIX EBRE, PENYA CICLISTA
ISMAEL
CASTAÑO CARMONA
YOUTH-CADETE (1)
SANT BOI, CLUB CICLISTA
HUGO
CHAVES VALLE
YOUTH-CADET (2)
VILANOVA, UNIO CICLISTA
ENRIC
CHUST GIMENO
YOUTH-CADET (2)
BAIX EBRE, PENYA CICLISTA
BIEL
COLOMO AUMATELL
YOUTH-CADETE (1)
VIC-ETB CLUB NATACIÓ
PAU
CUADRADO TORRES
YOUTH-CADET (2)
TERRASSA CICLISME CLUB
SERGI
DARDER GARI
YOUTH-CADET (2)
SANT BOI, CLUB CICLISTA
FELIX
DEL RIO MARTINEZ
YOUTH-CADET (2)
TERRASSA CICLISME CLUB
TOMAS
DEOSDAT OMEDES
YOUTH-CADETE (1)
BAIX EBRE, PENYA CICLISTA
JOEL
DIAZ IBAÑEZ
YOUTH-CADETE (1)
TERRASSA CICLISME CLUB
RICARD
FITÓ PRATS
YOUTH-CADET (2)
VILANOVA, UNIO CICLISTA
BIEL
FONT GRANDIO
YOUTH-CADETE (1)
VIC-ETB CLUB NATACIÓ
ADRIÀ
FRANQUESA PRATS
YOUTH-CADETE (1)
VIC-ETB CLUB NATACIÓ
CARLA
FRESNEDA PEREZ
YOUTH-CADETE FEMENINA
TERRASSA CICLISME CLUB
ALEX
GARCIA LOPEZ
YOUTH-CADETE (1)
SANT BOI, CLUB CICLISTA