Ex. 07/12/2019
Ex. 07/12/2019
Data Cursa/ Campionats Població/ Província Modalitat Classificacions
01/12/2019 CX GP La Seu d'Urgell - Infantil La Seu d'Urgell
Lleida
Ciclo-Cross
Promoció
classificacio_pre-benjamins.pdf
classificacio_benjamins.pdf
classificacio_principiants.pdf
classificacio_alevins.pdf
classificacio_infantils.pdf
01/12/2019 MiniDH Sta Eulàlia de Ronçana Sta Eulàlia de Ronçana
Barcelona
DH&Enduro
MiniDH
classificacio_final.pdf
inscripcio.pdf
01/12/2019 CX GP La Seu d'Urgell La Seu d'Urgell
Lleida
Ciclo-Cross
CX
classificacio_junior_i_f-elit.pdf
classificacio_masters.pdf
classificacio_elit_s-23_m-30.pdf
classificacio_cadet_i_f-cadet.pdf
temps_x_volta_elits_la_seu.pdf
temps_x_volta_juniors_i_cadets_la_seu.pdf
temps_x_volta_masters_la_seu.pdf
30/11/2019 Lliga de Pista i Liga RFEC Barcelona
Barcelona
Pista
Pista
clasificaciones_rfec_cadetes.pdf
clasificaciones_rfec_feminas_cadete.pdf
clasificaciones_rfec_feminas_junior.pdf
clasificaciones_rfec_junior.pdf
classificacions_fcc_infantils_h-d.pdf
classificacions_fcc_open_h-d.pdf
24/11/2019 CX Sta Coloma de Farners Sta Coloma de Farners
Girona
Ciclo-Cross
CX
Classificacio Elits, S-23 i M-30
Classificacio Junior i Femines
Classificacio Cadets i Femines Cadet i Juniors
Classificacio M-40, M-50 i M-60
temps_x_volta_masters_sta_coloma.pdf
temps_x_volta_juniors_i_cadets_sta_coloma.pdf
temps_x_volta_elits_santa_coloma.pdf
24/11/2019 CX Sta Coloma de Farners - Infantil Sta Colomade Farners
Girona
Ciclo-Cross
Promoció
Classificacio Pre-Benjamins
Classificacio Benjamins
Classificacio Principiants
Classificacio Alevins
Classificacio Infantils
24/11/2019 MiniDH Sant Andreu - Campionat de Catalunya Sant Andreu la Barca
Barcelona
DH&Enduro
MiniDH
Classificació
17/11/2019 CX Manresa - Infantil Manresa
Barcelona
Ciclo-Cross
Promoció
Classificació Prebenjamins
Classificació Benjamins
Classificació Principiants
Classificació Alevins
Classificació Infantils
17/11/2019 CX Manresa Manresa
Barcelona
Ciclo-Cross
CX
Classificació Masters.40-50-60
Classificació Juniors i Femines Elit
Classificació Cadets + Femines JN-CD
Classificació Elits-Sub.23-M30
Temps x Volta Masters.40-50-60
Temps x Volta Juniors-Femines-Cadets-Femines Cd.Jn
Temps x Volta Elits-S23-M30
10/11/2019 Marxa No Competitiva Copa Gironina BTT 2019 - St Gregori St Gregori
Girona
BTT
Marxes
Llistat Temps Marxa